Ürün sağlayıcılar & Ortaklarımız

Anadolu Sepet ile birlikte yolculuk eden veya bunun için adımlar atan kıymetli ürün sağlayıcılarımız. 2020’li yılların gelmesi ile birlikte internet kullanımı başlı başına bir ekonomik güç halini aldı. Öyle ki binlerce yıllık ticaretin asıl dayanağı olan para bile artık ön ek alarak “sanal para” olarak işlem görüyor.

Ancak ne var ki değişmemesi gereken de pek çok önemli ayrıntılar var. Lezzet gibi, kalite gibi, ürün içeriği gibi burada saymadığımız ama asla taviz verilmemesi gereken değerler. Anadolu Sepet’in sloganı “Mutlu Alışveriş” ve tüm gayretimiz de bu nedenle.

Mutsuz bir müşteri asla devamı gelen bir karlılık ifade etmiyor. Sizlerle birlikte artan ticaretin ve karlılığın öncesinde satmak istediğimiz asıl önemli olan şeyin mutluluk olduğunu belirtmek istiyoruz.

Aldığı kötü, lezzetsiz, defolu veya problemli ürün devamlılık unsuru için olumsuz bir altyapıya sebebiyet verecektir. Bu nedenle siz ortaklarımızdan bu güzel sistemi, pek çok insana ulaştırabilmek için, beklentilerimizi daha en baştan belirtmek istiyoruz.

Bunlar; DAHA TAZE, DAHA TEMİZ, DAHA KALİTELİ, DAHA ERGONOMİK, DAHA KULLANIŞLI, DAHA LEZZETLİ, DAHA ORGANİK, DAHA STANDART gibi başlıca beklentilerimiz.

Her zaman daha iyi olanı sunarak bağlılık ve karlılık elde etmek için gayret veriyoruz ve bunu sadece sizlerin desteği ile yapabiliriz. Herhangi bir nedenle geri gelmiş soruna sahip bir üründen elde edebileceğimiz hiç bir artı yoktur.

Elbet süreç içerisinde tüketici haklarını kullanarak ürünü kötüleyen, bir miktarını tüketerek çeşitli haksız nedenlerle iptal iade süreçlerine yol açan kişiler bulunsa da bu gibi münferit olayların oranı tüm gönderimlerde pek az yer tutmaktadır. Ancak yukarıda büyük harflerle yazdığımız niteliklerden ürünlerinize uygun olanı sürekli olarak  sağlamanız ve müşterilere bunları sunmanız bizim sizinle yapacağımız sözleşmenin ilk maddesi olacaktır. Türkiye En İyilere Layıktır ve halkımıza en güzel en kaliteli ürünleri birlikte sunabilmek dileği ile.

Anadolusepet.com