Anadolu Sepet

Gelişen e-ticaret teknolojisi ile online alışveriş olanakları ve alışkanlıkları son 10 yılda büyük bir değişim göstermiştir. Pek çok üretici daha fazla pazar arayışı ile yeni e-ticaret sistemlerine hatta kendi e-ticaret siteleri ile pazarda yer almak için harekete geçtiler. Bilinen tüm ticaret aynı zamanda artış göstererek e-ticarete taşınmış durumda. Sosyal medya ile desteklenmiş e-pazar kendi içinde pek çok sac ayağını bir araya getirdi.

Anadolusepet.com olarak biz de bu artan talep ve ticaret için hem satıcı hem de alıcı ihtiyaçlarını ön planda tutan bir portal hazırladık. Anadolu’nun zengin üretim hacmi içerisinde pek çok farklı ürün ve üreticiyi müşteriye taşımanın amacını taşıyan portal içerisinde sizi tanıtan ve tüm ürün ve hizmetleriniz ile beraber sosyal ve resmi tüm tanıtım araçlarınızı da bir arada sunma imkanı sağlıyor. Ürünlerin takibini sağlayacak ve müşteri pazar eğilimlerini kendinize göre dizayn edeceğiniz bu mağaza modelinde tüm sosyal hesaplar adresleri ve ürünleri gözlemlemek hatta bireysel olarak kendi mağaza bölümünüze reklam verebileceksiniz.

Ürünleriniz hem tanıtım hem de satış anlamında trendi artışa geçecek. Üreticilerin yanı sıra son alıcı dediğimiz müşteriler için de portalın avantajı bayi ve raf maliyetlerini en aza indirmek. Üretici veya satıcı ile doğrudan bağ kurmayı sağlayarak gereksiz maliyetlere para ödemenizi ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Bursa Nilüfer Özlüce Elite Ofis’te yer alan yönetim ofisimiz üretici ve tüketici için destek sağlıyor. Mutlu ve karlı alışverişin adresi Anadolusepet.com